Tommi LED LFLC-350 9 W, 35 cm

Výhody LED osvětlení: - úspora energie: 1W = 10W u žárovkových osvětlení - vysoká svítivost - svítí 5x více než běžné zářivky - dlouhá životnost - až 50.000 hodin provozu -...
1 224 Kč

Délka
35 cm

Uvidím

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Jsem s osvětlením spokojená.

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Toto osvětlení délky 35 cm jsem si vybrala vlastně proto, že další této řady má 45 cm a moje akvárium, pro které jsem potřebovala osvětlení, má 40 cm.
    Vůbec mi nevadí, že nedosahuje na okraje, protože akvárium má krycí sklo, takže osvětlení stojí na něm. Je to poněkud nešikovné když potřebuju udělat údržbu, ale na to si člověk zvykne.
    Svítivost je z mého pohledu velmi dobrá, jen mi přijde, že modré ledky dělají světlo pohledově hodně chladné.
    Zatím jsem spokojená.

• ekologické - neobsahují rtuť
  • s rychlým startem
  • bezpečné (24 V)
  • teplota světla - bíla 9000 kelvinů; modrá 100 000 kelvinů

Obsah balení: osvětlovací rampa, měnič, stojánek

Technická data:

LFL - CL 350 - 9W, délka osvětlení 35 cm.

Instalace: Osvětlení NENÍ vodotěsné! Nesmí dojít k ponoření do vody a nesmí být používáno ve vlhkém prostředí. osvětlení musí být provozováno včetně příslušenství (stojánku) a nesmí být z důvodů přehřívání umístěno přímo na krycí sklo akvária. Nesmí se zakrývat z důvodu možného přehřívání.

Uvidím

• , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

Jsem s osvětlením spokojená.

Zatím jsem spokojená.

dobré světlo do akvaria

Splňuje svůj účel.

• jednoduchá instalce
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Rybičky se tváří spokojeně;-)
  • , zakoupeno v Invital Rostlinna-akvaria.cz

• jsem spokojená s tímto svítidlem a mám s tím již zkušenost