Hagen Glomat T5 Controller

mám je na 4 akvarijích
    bez problému

-přestali je dovážet

• , zakoupeno v PetDiscont.cz

Při dotazu na zboží horší informovanost, jinak zakázka vyřízena bleskově, perfektně zabalená, velmi slušné provedení za velmi slušnou cenu, to musím zdůraznit! Kildně doporučuji komukoli!

• , zakoupeno v AKVA-TERA.CZ

• jednoduše instalovatelný
    • držáky trubic po čase ztvrdnou a lámou se

pořídil jsem si ho znova protože ten starý po 3 letech chcípnul a nic jiného se mi do nestandardního krytu nevejde

Výkon
39 W
Typ osvětlení
osvětlení

Glomat T5 Controler 2x54 W je elektronický předřadník (startovací jednotka) s paticemi pro zapojení dvou T5 zářivek. T5 zářivky mají menší průměr (1,6 cm) než klasické T8 (2,6 cm), ale jsou výkonější. Vhodné pro zářivky určené k nasvícení hlubších akvárií a terárií, nebo tam, kde je potřeba vyšší intenzita světla.

• , zakoupeno v Akvatera

• , zakoupeno v AKVA-TERA.CZ

• jednoduše instalovatelný
    • držáky trubic po čase ztvrdnou a lámou se

• , zakoupeno v Profizoo.cz

• flexibilní, dá se instalovat do různých délek a tvarů
    • Úchyty na trubice jsou z pevného plastu/plexiskla a časem ztvrdnou, lámou se a nesehnal jsem nikde náhradní. Tento výrobek mám již po druhé, první vydržel 3,5 roku, ale jiný se mi do akvária nevejde

Světlo s dobrým výkonem ale má své mouchy.

• , zakoupeno v SpokojenyPes.cz

• Spotřeba svítivost
    • Tvrdý kabely horší manipulace.

Zatím super

• , zakoupeno v PETS.CZ

• délka kabelů
    • váha
    • rozměry

Délka kabelů - veliké rozpětí a variabilita pro délku zářivek
    Nízká váha a rozměry - mnoho možností umístění
    Díky tomuto výrobku nemusíte kupovat novou rampu či celý kryt akvaria
    Celkově jsem maximálně spokojen.

• , zakoupeno v PETS.CZ

• rozuna cena snadna montaz
    • plastove uchyty zarivek kratke privodni kabely

elektronicky predradnik mimo akva takze do nej casem nezatece a neshori