Chihiros WRGB II Slim 45 35 W, 45-60 cm s kontrolérem

Chihiros WRGB II SLIM je moderní štíhlé LED osvětlení vhodné pro rostlinná akvária s náročnějšími rostlinami vyžadující vyšší intenzitu světla. Disponuje moderními LED čipy 3v1...
2 549 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Invital Rostlinna-akvaria.cz

Skladem • 1 varianta149 Kč98 % • 1 002×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 21 345×recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 2 297×recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 256×recenzíDalší informace

Typ osvětlení
LED tělesa

• Možnosti nastavení času, barev, výkonu
    • Trochu bojuji s aplikací.

Možná je problém v mém mobilu. Apku jsem si stáhla do starší Nokie ( android 11), a stále mi hlásí nějakou chybu při snaze o komunikaci. Moje angličtina je bídná, takže chyba může být i na mé straně. Ale i to málo, co jsem zvládla mi stačí. Barevné možnosti jsou nekonečné. Světlo jsem si pořídila do budoucího paludária, tak jsem zvědavá jestli to byla dobrá volba k mým rostlinám.

Typ osvětlení
LED tělesa

Disponuje moderními LED čipy 3v1 - tedy RGB v jednom čipu, což přináší vyšší svítivost při nižší spotřebě.

WRGB II Slim obsahuje vestavěný Bluetooth kontrolér, kterým přes aplikaci "My Chihiros" (Android, iOS) nastavíme a ovládáme osvětlení.

Výsuvný držák osvětlení k úpravě délky osvětlení až na 60 cm:

WRGB II SLIM 45 45 - 60 cm 434 x 128 x 15 mm 30 ks 1800lm 35W

WRGB II SLIM 60 60 - 80 cm 584 x 128 x 15 mm 40 ks 2400lm 45W

WRGB II SLIM 90 90 - 110 cm 884 x 128 x 15 mm 60 ks 3600lm 69W

WRGB II SLIM 120 120 - 140 cm 1184 x 128 x 15 mm 80 ks 4800lm 90W

Videonávod, jak sestavit výsuvné držáky osvětlení:

K osvětlení je možné přikoupit Kit k zavěšení osvětlení a Stínění proti oslnění.

Upozornění: Nepoužívejte v uzavřených krytech nad akvárii, aby se LED osvětlení mohlo dostatečně ochlazovat.

• Možnosti nastavení času, barev, výkonu
    • Trochu bojuji s aplikací.